ČO ROBÍME

spať

Individuálne
psychofonetické
poradenstvo

Celostný osobný a duševný rozvoj pre hlbší a vyšší potenciál človeka.
Koučing metodickej empatie - Psychofonetické terapie.
Individuálne sedenie.
 
Posilnenie, odblokovanie, naštartovanie, preskúmanie...

V osobnom rozhovore s využitím postupov metodickej empatie a psychofonetiky sa vieme dostať k hlbokým zdrojom vlastnej sily potrebnej na prekonanie aktuálnych ťažkostí v osobnom aj pracovnom živote.

Je možné ovládnuť svoj nezdravý hnev a agresívne reakcie, privlastniť si svoje projekcie, loviť a krotiť svoje „horšie“ tieňové Ja, vyrovnať sa so strachom, nenávisťou aj pochybnosťami o sebe. Vieme ako sa rozhodovať zo svojej podstaty a nie podľa vonkajšieho sveta. Vieme podporiť svoju vôľu a konať podľa svojich rozhodnutí a presvedčení. A vedeli by sme nájsť svoje pravé poslanie. Dokonca vieme ošetriť minulé zranenia, vyliečiť svoje minulé zlé rozhodnutia, traumu zo zneužitia alebo sa zbaviť závislostí.

Metodicky aktivovanou empatiou Ťa viem sprevádzať po krajine Tvojej duše. Vďaka nástrojom psychofonetiky Ti pomôžem poznať vnútornú dynamiku Tvojej duše, získať zdroje, ktoré potrebuješ pre ďalší rozvoj a duchovný rast Tvojho Ja a vyliečiť bloky a obmedzenia v duši. Vieme neuveriteľne presne zobraziť vnútorné postoje, pohnútky aj zdroje vďaka našej schopnosti „vidieť“, „počuť“ a „poznať“ vlastnú dušu, v ktorej Ja prebýva. A pritom celý proces vedieš Ty, riešenie nájdeme na základe Tvojho priania.

Na túto úroveň vnímania duše bežný rozhovor a intelekt celkom nepostačuje. Všetky naše skúsenosti a spomienky sú uložené v tele a tam viažu našu životnú energiu. Vieme ich sprítomniť a zviditeľniť vďaka práci s telom, jednoduchými spontánnymi vedomými gestami, použitím zvukov a obrazov. A keď vidíme čo sa deje, vieme urobiť čo je potrebné.

 
Lektorka: Stanka Miková
Čas: cca 90 min 
Termín a miesto: na objednávku (SR, ČR)
Cena: 50 Eur/1200 CZK/sedenie

Comments are closed.

Open