ČO ROBÍME

spať

19.4. Praktická sebaterapia s psychofonetikou

BRNO

Prednáška s ukážkou a cvičením.
 
Všetci sme už stokrát počuli dobré rady ako: Neboj sa, Zbav sa ho, Odpusti si, Miluj sa, Nehnevaj sa, Pusti to.... Ako to ale urobiť? Nástroje na prácu so svojím vnútrom, so svojou dušou sa v škole neučia. A často ani nevieme prečo niečo cítime alebo robíme. Vieme, že niečo robiť nechceme, a predsa to robíme. Myslíme na veci, ktoré robiť chceme, a predsa ich nerobíme. 
Ako byť lepšou sebou? Čo nám v tom bráni? Čo sa deje pod povrchom nášho vedomia? Ako „vidieť“, „počuť“, „poznať“ svoju vlastnú dušu? Intelekt ani bežný rozhovor nám žiaľ nepostačuje, k týmto hĺbkam nemá prístup. Všetky naše vzorce, spomienky a skúsenosti sú uložené v tele. Vieme ako ich odtiaľ „vytiahnuť na monitor“. Navyše poznanie problému nie je aj riešením. Uvedomenie, že nemáš benzín Ti auto nenaštartuje. Je potrebné urobiť ešte niečo viac.  K tomu nám poskytuje nástroje psychofonetika – inovatívna metóda „zviditeľňovania“ duše a transformácie vnútorných podnetov. Až keď rozpoznáme našu vlastnú vnútornú dynamiku, môžeme porozumieť aj iným ľuďom.    Dozviete sa čo je tajomstvo psychofonetiky, ako funguje a na čo všetko ju používame. Ukážeme si praktické nástroje pre každodenné používanie aj na doma, bez terapeutov a sprievodcov.  
Psychofonetika rieši STRACH,      POCHYBNOSTI,       ZÁVISLOSŤ,       HNEV,       BLOKY SEXUALITY,       PROKRASTINÁCIA,       NESCHOPNOSŤ ROZHODOVAŤ SA,       REAKTÍVNE SPRÁVANIE,       TRAUMY ZO ZNEUŽITIA,       BOLESŤ (FYZICKÁ AJ PSYCHICKÁ),       STRES,       VYČERPANIE,       VYHORENIE,       STRATA RADOSTI,       HĽADANIE POSLANIA,       VOĽBA POVOLANIA,       ODPUSTENIE,       OSAMELOSŤ,       ÚZKOSTI,             NESPAVOSŤ,       VZŤAHY,       PSYCHOSOMATIKA       ...a mnohé ďalšie, ktoré súvisia s našim vnútorným svetom.
 
Kapacita je len 15 ľudí, prosím prihláste sa a zabezpečte si miesto už dnes.
Brána ke zdraví, Orlí 17, Brno
19.4.2018 o 17:00-18:30
cena: 220 Kč
 

Comments are closed.

Open